Kahramanmaraş'ta 4 çocuk annesi Gülizar Akbulut, TikTok'tan tanıştığı 15 yaşındaki çocukla kaçtı. Gülizar, tepkilerin ardından, "Kocamdan daha iyi" dedi.

ATV'de yayınlanan Esra Erol programında yaşanan olay büyük tepki çekti. Hasan Akbulut, 23 yaşındaki karısının 4 çocuğunu geride bırakarak, Şanlıurfa'da yaşayan 15 yaşındaki çocuğa kaçtığını iddia etti.

Karısının bulunması için Esra Erol'dan yardım isteyen adam, karısıyla telefonda konuştu. ''Evet 15 yaşındaki Şahin'e kaçtım'' diyen Gülizar, ''Ben burada sığınmacı olarak kalıyorum. Evlendim evleneli şiddet görüyorum'' dedi.

"KOCAMDAN DAHA İYİ"

Dinledikleri karşısında çok şaşıran Esra Erol, ''Kaçtığınız kişi bir ergen. Farkında mısınız? Ergenliğe girmiş biri'' dedi. Gülizar ise, ''Evdeki kocamdan iyi kendisi. Kendisiyle internetten, TikTok'tan tanıştık'' diyerek kocasına adeta sinir krizi geçirtti.

Düzce, 'Genel Hayata Etkili Afet Bölgesi' ilan edildi Düzce, 'Genel Hayata Etkili Afet Bölgesi' ilan edildi

Gülizar'dan 5 aylık ve 5, 4 ve 2 yaşlarında 4 çocuğu olan Hasan Akbulut, ''Çocukları ölüme terk ettin gittin. Çocukların ağzı burnu kandı. Gece döverek yatırmışsın çocukları. 4 çocuk sabaha kadar ağlamış. Gece çocukları bırakıp gitmiş'' diyerek tepki gösterdi.

"EVE GERİ DÖNMEYECEĞİM"

Çocukların en büyüğü 5 yaşında olduğu belirtilirken, çocukların o gece evde tek başlarına oldukları ortaya çıktı. Gelen tepkiler karşısında sessizliğe bürünen, kocası hastanedeyken Şahin ile tanışan Gülizar, daha sonra ''Söylenenler yalan. Eve geri dönmeyeceğim. Eşimden şiddet görüyorum'' ifadelerini kullandı.