Ali Koç'un telefon ile görüşme gerçekleştirdiği Abdülkerim Bardakcı için yeni bir iddia ortaya atıldı.

4 büyüklerin ilgisini çeken Abdülkeri Bardakcı transferinde sona doğru yaklaşıldı. Beşiktaş başta olmak üzere Fenerbahçe ve Trabzonspor'un da radarına giren Bardakcı için her saat yeni bir haber yapılıyor.

96. Gazi Koşusu'nun kazananı belli oldu! 96. Gazi Koşusu'nun kazananı belli oldu!

Son olarak Sabah, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un telefonla görüştüğü Konyaspor Başkanı Fatih Özgökçen, Abdülkerim Bardakçı’nın transferi için anlaştığını yazdı.

ABDÜLKERİM BARDAKCI FENERBAHÇE'YE GİDEBİLİR

Sabah'ın haberinde, "Fenerbahçe transferde gaza bastı. Sarı-lacivertli kulübün başkanı Ali Koç, önceki gün Konyaspor Başkanı Fatih Özgökçen'i arayıp 25 yaşındaki ön libero Amir Hadziahmetovic ve 27 yaşındaki stoper Abdülkerim Bardakçı'yı istediklerini söyledi. İki futbolcu için toplam 11 milyon Euro bonservis talep eden Konyaspor'un, Fenerbahçe'nin iki oyuncuyu birden alacak olması nedeniyle indirim yapacağı öğrenildi. Anlaşmanın sağlandığı ve Kim Min-Jae'nin satışının ardından transferlerin noktalanacağı ifade edildi. Beşiktaş ve Trabzonspor'un da talip olduğu oyuncuların F.Bahçe'yi tercih ettiği kaydedildi. Abdülkerim, Kim'in muhtemel ayrılığı sonrası stoper rotasyonunda Szalai ile rekabete girecek. Amir ise Jesus'un savunmanın önüne konuşlandıracağı pasör olacak. " ifadelerine yer verildi.