Ayrılan Mert Yazıcıoğlu ve Afra Saraçoğlu aynı evde yaşamaya devam ediyor! İşte sebebi...

Yakışıklı oyuncu Mert Yazıcıoğlu ile yaklaşık dört yıllık ilişkisini bitiren Yalı Çapkını'nın yetenekli oyuncusu Afra Saraçoğlu ayrılık kararına rağmen eski aşkıyla yaşadığı evden ayrılamadı. Güzel oyuncu Afra Saraçoğlu yoğun olduğu için arkadaş kaldığı eski sevgilisiyle bir süre daha birlikte yaşama kararı aldı.

Yalı Çapkını'nın Pelo'su Buçe Buse Kahraman estetik harikası çıktı! Yalı Çapkını'nın Pelo'su Buçe Buse Kahraman estetik harikası çıktı!

Mert Yazıcıoğlu ve Afra Saraçoğlu'nun 4 yıllık ilişkisine bir süre önce nokta koyması herkesi şaşırtmıştı. Birlikte yaşayan çift ayrılık kararının ardından açıklama yaparak "Dostluğumuzun devam ettiğini belirtmekle beraber bu kararımızda hiçbir üçüncü kişinin dahil bulunmadığını bilmenizi isteriz. Geçirdiğimiz bu hassas süreçte hiç kimseyi zan altında bırakmadan özel hayatımızın mahremiyetine hassasiyet göstermenizi rica ediyoruz" demişlerdi.

Mert Yazıcıoğlu ve Afra Saraçoğlu ayrılık sonrası aynı evde yaşamasının sebebi ortaya çıktı. Yalı Çapkını dizisinde Seyran karakterine hayat veren Afra Saraçoğlu, Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Uskumruköy'deki iki katlı villadan ayrılmadı. Çiftin barışmadıkları arkadaşlıklarının devam ettiği söylenirken aynı evde yaşamanın sebebinin de güzel oyuncu Afra Saraçoğlu'nun yoğunluğu olduğu ortaya çıktı. Yalı Çapkını setindeki yoğunluk sebebiyle evini taşıyamayan güzel oyuncu boş zamanlarında ise eşyalarını yeni evine taşıyor.