Zonguldak'ta yaşanan olay ağızları açık bıraktı. Şeref Çakır, öz dayısı ve eşinin ihanetine uğradığını iddia ederek Esra Erol'un programına başvurdu.

ATV ekranlarının sevilen programı Esra Erol'da yine şaşkına çeviren bir olay ile karşılaştı. 

Zonguldak’ta yaşayan Şeref Çakır, öz dayısı ve eşinin ihanetine uğradığını iddia ederek Esra Erol’un programına başvurdu.

Dayısı ile eşinin ilişkisi olduğunu söyledi

Karısı Gizem ile dayısının aracılığı ile tanıştığını söyleyen Çakır, evliliği sürecinde bu ihaneti öğrendiğini söyleyerek yaşanılanlara isyan etti.

Canlı yayına telefon bağlantısıyla katılan Gizem ise, "Ben dayısı ile yakın ilişkideydim, arkadaştık ama sevgili değiliz.” dedi.

"İkisinin cinsellik mesajlarını yakaladım"

Şeref Çakır ise söylenenleri kabul etmeyerek ”Gizem’in yanına yalan makinesi koyun arıza verir. İkisinin cinsellik mesajlarını yakaladım.” iddiasında bulundu.

Önce vatandaşları uyardı sonra dolandırdı: Hiçbir devre mülk 1 milyon etmez Önce vatandaşları uyardı sonra dolandırdı: Hiçbir devre mülk 1 milyon etmez

Gizem de, ”Cinsellik mesajları değildi. Biz Taner Bey ile Şeref’in psikolojik bunalımlarını, benden uzaklaşmasını konuşuyorduk." açıklamasında bulundu.