Akın Akınözü, Abda TV tarafından belirlenen 11 Ocak 2023 - 17 Ocak 2023 haftası En Popüler Erkek Oyuncular listesinde 2. sıra ile yine zirvede!

Yalı Çapkını'nın yakışıklı oyuncusu Survivor yıldızının sevgilisi çıktı! Yalı Çapkını'nın yakışıklı oyuncusu Survivor yıldızının sevgilisi çıktı!

Akın Akınözü, Abda TV tarafından belirlenen 11 Ocak 2023 - 17 Ocak 2023 haftası 'Sosyal Medyada En Çok Konuşulan Erkek Oyuncular' listesinde 2. sıra ile yine zirvede! Son dönemin öne çıkan başarılı erkek oyuncular arasında yer alan ve Yeni Nesil Jön olarak anılan Akın Akınözü, tv8’in Tuzak dizisindeki başrol rolüyle de hayranları tarafından heyecanla takip edilmekte. İşte o çok konuşulan liste...

Resim

Akın Akınözü kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, nerede okudu? İşte hayat hikayesi

Oyuncu, son dönemin en popüler erkek oyuncuları arasında da yurt içinde ve yurt dışında ilk sırada yer almakta! Hercai ile kazandığı büyük hayran kitlesi, genişleyerek uluslararası arenada milyonlara ulaştı.  Düzenli olarak Abda TV tarafından oluşturulan en popüler erkek oyuncular tablosunda Akın Akınözü, Tuzak dizisi başladığından beri listede yine zirvede!