Altılı masanın adayı belli oldu mu? Daha önce kabul edilmeyen Muhtar Kent ismi yeniden öne sürülmeye başlandı. Gastronomi yazarı Vedat Milor'den ise bu iddiaya tepki gecikmedi. Peki altılı masanın adayı gerçekten Muhtar Kent mi olacak? Vedat Milör'ün Muhtar Kent'in adaylık iddiasına tepkisi ne? İşte ayrıntılar...

Altılı masanın cumhurbaşkanı adayının Muhtar Kent olacağı iddiası tekrar ortaya atıldı.

Altılı masanın ortak aday belirleme sürecine gastronomi yazarı Vedat Milör'den espriyle karışık bir tepki geldi. Milor, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Eğer biraz daha kafa yorarlarsa Ekmeleddin Bey’den de az alacak birini bulabilirler" diye yazdı. 

Vekil yumruklayan AK Parti'linin cezası belli oldu Vekil yumruklayan AK Parti'linin cezası belli oldu

Vedat Milor, 6 siyasi partiden oluşan ve kamuoyunda Altılı Masa olarak bilinen ittifakın ortak adayına ilişkin süreci ve tartışmaları esprili bir paylaşımla eleştirdi.  Milor, "Eğer biraz daha kafa yorarlarsa Ekmeleddin Bey’den de az alacak birini bulabilirler" dedi.

Vedat Milor'un ilgili paylaşımı şu şekilde:

"Muhtar Kent çok saygı duyduğum biri. Kariyeri ve başarıları tartışılamaz. Ancak 6’lı Masa acele etmemeli. Ondan daha az oy alacak birini bulabileceğini düşünüyorum. Eğer biraz daha kafa yorarlarsa Ekmeleddin Bey’den de az alacak birini bulabilirler."