Arda Güler, sezon başı Fenerbahçe'den İspanyol devi Real Madrid'in yolunu tutmuştu. Real Madrid'de Arda'nın çok fazla şans bulamaması gündem yaratmıştı. Yetenekli oyuncu antrenmanlarda kendini göstermeye devam ediyor.

Fenerbahçe'de sakatlanan Osayi ve İrfan Can Kahveci, kadrodan çıkartıldı! Fenerbahçe'de sakatlanan Osayi ve İrfan Can Kahveci, kadrodan çıkartıldı!

18 yaşındaki Arda, antrenmanlarda yeteneklerini ortaya koyarak formayı ne kadar çok istediğini gösteriyor. Bugün yapılan idmanda yine yeteneklerini konuşturan Arda Güler, kendine hayran bırakmaya devam ediyor. 

İspanyol basınından Defensa Central'in aktardığına göre; Arda Güler, idman maçında takımın yıldızı Jude Bellingham'ı geçerek Andriy Lunin'in koruduğu kaleye güzel bir gol attı. Arda Güler'in golü sonrası idmanı durduran Ancelotti'nin, "Böyle bir golü son kez yiyoruz, savunma oyuncularına sesleniyorum... Bu olamaz Jude! Ona daha yakın oynamalısın" diye uyarıda bulunduğu aktarıldı. Aynı zamanda haberde Arda'nın kalitesi ve 11'de oynaması hakkında da yorum yapıldı. Haberde Arda'nın ritim tutması için kiralanmasının da gündemde olduğu belirtildi.

Arda Güler bu sezon Real Madrid forması ile sadece 76 dakika süre bulabildi, skor katkısı sağlayamadı.