Netflix'in suç örgütü lideri Sedat Peker'e bir proje teklifinde bulunduğunun iddia edilmesi üzerine Peker'in avukatından açıklama geldi.

Suç örgütü lideri Sedat Peker'in avukatı Ersan Barkın katıldığı bir yayında dikkat çeken açıklamalarda bulu narak popüler dijital içerik platformu Netflix'in Sedat Peker'e proje teklifinde bulunduğunu iddia etti. Barkın, bu girişimin Birleşik Arap Emirlikleri'nde (BAE) firari olarak bulunan Peker'in YouTube videoları sonrasında geldiğini söyledi.

IMDB'DE KATEGORİ AÇILMASIYLA HAREKETE GEÇTİLER

Film, dizi, televizyon programları, video oyunları ve internet içerikleri hakkında bilgiler barındıran çevrimiçi bilgi bankası IMDb'de Sedat Peker adına kategori açılmasının Netflix ekiplerinin dikkatini çektiğini belirten Barkın, bunların ardından Netflix'in Peker'le iletişime geçtiğini öne sürdü.

Akşener, Sinan Ateş’in baba ocağını ziyaret etti Akşener, Sinan Ateş’in baba ocağını ziyaret etti

"İNSANLAR BİR MİKTAR ESPRİ KONUSU YAPTILAR AMA..."

Peker'in avukatı Ersan Barkın katıldığı bir YouTube programında şunları söyledi: "Netflix'in resmi teklifi vardı. İnsanlar, Sedat Peker videoları IMDb'ye düştüğü zaman bunu bir miktar espri konusu yaptılar ama Netflix'ten Sedat Peker'le gerçekten iletişim kuruldu" ifadesini kullandı.

Barkın, Peker'in Netflix'ten gelen teklife "Kim oynar bilmem ama bir oyunculuk yeteneğinden ziyade öz hayatında da çok çılgın bir karakter olması gerekiyor" yanıtını verdiğini de aktardı.