Bodrum'da kamyonetle çarpışan motosikletin sürücüsü hayatını kaybetti Bodrum'da kamyonetle çarpışan motosikletin sürücüsü hayatını kaybetti

Önceki akşam Habertürk ekranlarında Ali Koç ile Aziz Yıldırım karşı karşıya geldi. Ali Koç'un uzun süredir yaptığı çağrıların sonunda dün karşılık bulması sonucu iki isim Habertürk ekranlarında karşı karşıya gelirken o saatte ekranlarda reyting rekorları kırıldığı bildirildi.

Saat 23.00'da başlayan program 1 saat civarında sürdü ve gece 12'den sonra bitti. 

Oyuncu Halil İbrahim Göçer, reytingin büyüklüğünü şu şekilde ifade etti:

"Olayın büyüklüğünü şöyle anlatayım reyting sistemini bilmeyenler için. Açık kanalda yayınlanan atıyorum bi final maçı 20-25 Reyting alıyor, milli takım maçları keza öyle. Ki açık kanaldaki maç en çok Reyting alan yapım, maçlardır. Maç olduğu gün diziler yalandan çekim yetişmedi, yan yattı çamura battı diye erteleme yapar maçlara rakip olamayacakları için. Bir dizi 10-12 Reyting alsın o dizinin başrolünden figüranına kadar herkes hayatını kurtarır, ömrünün sonuna kadar iş alır. Kendimden örnek vereyim geçen sene tv filmi çektik başrolünde ben vardım 3 Reyting aldı bu sene 2.’sini çektirdiler. Yani 78 rakamı bir daha asla ama asla olmayacak imkansız ötesi bir rakam. Nasıl bi kulüp bu arkadaş asla aklım ermiyo"

Editör: Zeynep Peksoy