Trendyol Süper Lig'de şampiyonluğu Galatasaray'a kaptıran Fenerbahçe'de eski başkan Aziz Yıldırım, açıklamalarda bulundu. Daha önce Jose Mourinho ile görüştüğünü ifade eden Aziz Yıldırım, Portekizli teknik direktörü İstanbul'a getireceğini açıkladı.

İşte Aziz Yıldırım'ın açıklamaları:

Fenerbahçe'de Batshuayi çıkmazı: Anlaşma sağlanamıyor Fenerbahçe'de Batshuayi çıkmazı: Anlaşma sağlanamıyor

"Önümüzdeki hafta Jose Mourinho'yu İstanbul'a getireceğim. Jose Mourinho imzayı attı, gelmeme durumu yok."

"Sayın başkan, 'Ben olduğum müddetçe Fenerbahçe'yi şampiyon yapmayacaklar' dedi. Bunu söyledikten sonra Fenerbahçe'yi ne kadar severseniz sevin ayrılmanız gerekirdi. Çünkü Fenerbahçe'ye zarar vereceksiniz."

"Stadyumu büyüteceğiz. Bu stadyum böyle olacak, 60 bin kapasite olacak. Kale arkaları 5'er bin kapasite artışına gidecek. Çatı 3 metre havaya kaldırılacak. Proje bu, inşallah 2 yıl içinde de tamamen bitireceğiz ama yapılırken maçlar oynanmaya devam edecek."

"Ali Koç diyor ki; 'Benim Fenerbahçe'den alacağım yok'. Elimdeki kitapçıkta, açıklanan dosyada Ali Koç'un 1.5 milyar alacağı gözüküyor. Öyle 'Alacağım yok' demek falanı geçin. O zaman hibe edin o parayı!"

"Fenerbahçe şampiyon olacak, başka çıkışı yok! Önümüzde ne federasyon, ne hakemler, ne iç güç, ne dış güç kimse duramaz! Fenerbahçe büyük camiadır. Öyle hakemle, federasyonla kayıp yaşamayacağız inşallah."

"MOURINHO İMZAYI ATTI"

"Mourinho imzayı attı. Gelmeme durumu yok. 3 yıllığına göreve geliyoruz, hocamız da 3 yıllığına Mourinho'dur."

Editör: Ali Çetin