Tv8 ekranlarının sevilen yarışmacılarından biri olan Survivor'da Batuhan sinirlerine hakim olamadı ve en sonunda çileden çıktı. Avazı çıktığı kadar bağıran Batuhan sunucu Murat Ceylan'ı korkuttu. Ceylan ne yapacağını bilemedi, öyle bir an oldu ki, izleyicilerin ağzı açık kaldı.

Survivor All Star yarışmasının son bölümünde Mavi takım ve Kırmızı takım arasında 4. dokunulmazlık oyunu oynandı. Kazanan takımı kırmızılar oldu. Mavi takımda ise potaya giren isim Seda oldu. Gündeme çığ etkisi yaratan bu pota Survivor'da tüm dengeler değişti. 4. dokunulmazlık oyıu sırasında Batuhan sinir krizi geçirdi. İşte tüm merak edilenler...

Survivor All Star yarışmasının son bölümünde Evrim ve Sude sayı kazanmak için parkur başında takım arkadaşlarını çıldırttı. Sude oyunu kazanınca Evrim'de hırsla elindeki topu yere attı. Ceylan neye uğradığını şaşırdı. Tepkisiyle ne yapacağını şaşıran Murat Ceylan ağızların açık kalmasına neden oldu. 

Gözden kaçırmayın

Hülya Avşar: Asıl Z kuşağı beni yakalasın Hülya Avşar: Asıl Z kuşağı beni yakalasın

Evrim elindeki topu atınca Batuhan ne tepki vereceğini şaşırdı. "Ne oluyor ya!" diye tepki veren Batuhan' Evrim'den " Sana mı soracağım" açıklaması geldi. Bunun üzerine  Batuhan, çileden çıkarak " Ne oldu diye soruyorum. Korkudan soruyorum, çat diye ses gelmiş her şeye karışmayın" diyerek bağırmaya başladı. 

Gundeme bomba gibi düşen olay sonrası Murat ceylan'ın şoke olduğu yüz ifadesinden belli oldu.