Süper Lig'de gelecek sezon için çalışmalarını sürdüren Beşiktaş'ta beklenmedik bir ayrılık yaşandı.

Yeni sezon için transfer yoğun bir şekilde çalışan Beşiktaş'ta yeni bir gelişme kaydedildi...

Valerien Ismael'in idaresinde oyuncu arayışı içerisinde olan kulüp diğer yandan da kendi kadrosundaki oyunculara gelen teklifleri değerlendiriyor. 

Bu sezonki Lig'den ders çıkartarak yoluna devam eden siyah-beyazlılar gelecek sezon şampiyonluğa oynayacak. Bunun içinde iyi bir kadro oluşturmak istiyor. Yönetim, oyuncu arayışında ince eleyip sık dokuyor. 

Rıdvan Yılmaz Eintracht Frankfurt transferinde son durum ne? Yeni gelişme... Rıdvan Yılmaz Eintracht Frankfurt transferinde son durum ne? Yeni gelişme...

RIDVAN YILMAZ ALMAN YOLCUSU

Beşiktaş'ın sevilen oyuncusu Rıdvan Yılmaz, 3 sezon boyunca takımda başarılı performans göstererek isminden söz ettirmiştir. 

Eintracht Frankfurt,, Yılmaz için ilk teklifini mayıs ayında yaptı ve  siyah-beyazlı kulübün revize talebine olumlu yanıt verdi.

UEFA Avrupa Ligi'nin son şampiyonu olan Alman ekibi, milli futbolcu için Beşiktaş'a 4.5 milyon Euro bonservis ve 1.5 milyon Euro'yu bulan bonus ile birlikte sonraki satıştan yüzde 20 pay teklif etti.

Beşiktaş yönetimi, sözleşmesinin bitimine 1 yıl kalan ve Avrupa'ya transfer olmak isteyen Rıdvan'ın yolunu açmak için 6 milyon Euro'yu bulan teklife prensipte 'Evet' dedi.