Bülent Ersoy'un menajeri Fevzi Siverek günlerdir konuşulan Bülent Ersoy'un yapılacak mezarı hakkında açıklamada bulundu.

Bülent Ersoy'un gündem olan "Ben standart mezara sığmam ki" sözlerine ilişkin menajeri Fevzi Siverek "Al Sana Haber" programına bağlanıp açıklama yaptı. Siverek'in açıklamaları şöyle:

"Normalde yaşayan bir insana mezar yeri almak hem dinimiz gereği hem de yaşayan bir insanın alınan yere gömüleceğini düşünmek çok şık bir durum değil. Ama malumunuz Türkiye'de bir gelenek vardır. 4-5 kişilik bir aile kabristanı alınıp yapılır. Malumunuz Bülent Ersoy'un babasının defin işlemi sırasında mezar başında bir konu oldu. Bülent Hanım çok kıymetli İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu'ya bir ricada bulunup, kendileri de teveccüh buyurmuş ve gereğini yapacağını söylemişler. Kendilerine hem kendi adıma hem de Bülent Hanım adına sizin aracılığınızla teşekkürlerimi iletiyorum. Bir bütçe ayırdık evet. Benim bu söylediğim mezarın bitmesi, sistemi vs. yaklaşık 1.5 milyon TL tutar. Yerin 10 metre altında olacak"

Batuhan Karacakaya'nın kardeşinden Nisa'ya gönderme! 'Keşke abimde yatsaydı' Batuhan Karacakaya'nın kardeşinden Nisa'ya gönderme! 'Keşke abimde yatsaydı'

"Bülent Hanım'ın mezarını asansörlü yapacağız"

"Hayranları ulaşmasın diye biraz derin yapacağız. Derin yapacağımız için Bülent Hanım'ın mezarını asansörlü yapacağız. Asansörle aşağı indireceğiz. Asansör de şifreli olacak. Bir de mezarını sade yapacağız. Biliyorsunuz dinimiz de çok şatafata müsaade etmez. Allah gecinden versin tabii kimin ne zaman öleceği belli olmaz. Eğer benden önce hakkın rahmetine kavuşursa böyle bir projemiz var. Bülent Ersoy'u gömmek istemem. Benim 27 senelik hem dostum hem ailem. Bizden önce vefat ederse 3 kişilik mezar yeri hazır"

"Neler olmuştu?"

Diva lakaplı ünlü sanatçı Bülent Ersoy, geçtiğimiz sene babasının mezarı başında söyledikleri "Ben standart mezara sığmam ki" sözleriyle gündeme gelmişti. 

Dün ise Bülent Ersoy bu konu için İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan yardım istediğini söyleyerek "Sayın İçişleri Bakanı'ndan istirham ettim." demişti.