Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanan ve gerçek bir aşk hikayesinin konu edinen ‘Camdaki Kız’ dizisinin 53. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı!

2 sezondur Kanal D ekranlarında yayınlanan ve milyonlarca insanı ekran başına kitleyen Camdaki Kız dizisinin 53. Bölüm 2. fragmanı büyük yankı uyandırdı.

Esra Erol'dan Müge Anlı'ya dikkat çeken gönderme! Esra Erol'dan Müge Anlı'ya dikkat çeken gönderme!

OGM Pictures imzalı, ilk bölümü 8 Nisan 2021 tarihinde yayınlanan, yönetmenliğini Nadim Güç'ün yaptığı, senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu ve Yeşim Aslan'ın yazdığı Camdaki Kız'dan yeni fragman geldi.

''Bebeğin babası Sedat''

Camdaki Kız'ın son yayınlanan fragmanında Feride'nin '' Cana hamile. Bebeğin babası Sedat.'' demesi büyük dikkat çekti. Fragmanın devamında ise Feride, Tako'nun boğazına asılır ve notu kimin yazdığını sorar. Alp, Nalan ve kendisine yapılan haksızlığı Feride'ye anlatır ve Cana'nın bebeği aldırmadığını itiraf eder. Feride, Nalan'ı Koroğlu Ailesi'ne gelin verdiği için isyan eder. Nalan ise yeni bir başlangıç yapmanın heyecanı içindeyken, Feride Cana'nın Sedat'tan bebek beklediğini Rafet'e itiraf eder.