Erkek arkadaşından hamile kalan ve doğurduğu bebeğini boğarak öldüren cani anne tutuklandı. Kadın ifadesinde "Vicdan azabı çekiyorum" dedi.

Kübra Döner isimli kadın şu anki evliliğinden önce 2019 yılında başkasıyla bir ilişkisi olduğu ve bu ilişkiden dünyaya getirdiği bebeği, doğumun hemen ardından öldürüp evlerinin bahçesine gömdü. ,

Bahçeden bebek kemikleri çıktı

Karaman Cumhuriyet Başsavcılığı'nın talimatıyla Cinayet Büro Amirliği ekipleri, Kübra Döner'in ailesinin yaşadığı Mehmetbey Mahallesi Kenzi Caddesi'ndeki evin bahçesinde kazı başlattı.

Kazıda, duvar dibine gömülmüş bebek kemiklerine ulaşıldı. Kemikler kriminal incemele için adli tıp kurumuna gönderildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar geliyor Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar geliyor

Kübra Döner ifadesinde, “2019 yılında İstanbul'da kaldığım dönemde evlilik dışı bir ilişkim oldu ve hamile kaldım. Hamile kaldıktan sonra Karaman'a geldim. Hamile olduğumu kimseye söyleyemedim. Doğumu da hastanede değil, kendi imkanlarımla evde yaptım. Bebek doğduktan sonra bu durumu kimseye açıklayamayacağım için bebeği boğup bir poşete koydum, daha sonra evin bahçesindeki duvarın dibine gömdüm. Yıllardır bunun vicdan azabını çekiyorum. Ailemin hamile kaldığımdan ve bebeği gömdüğümden haberleri yok. Çok pişmanım.” dediği öğrenildi.