Ehliyet affı gündemde... Ehliyet affı kararı çıkacak mı? Mağdurların ehliyet affı için haykıran sesi sosyal medyada gündem oldu.

Bazı sebeplerden dolayı ehliyetine el konulmuş vatandaşlar ehliyet affı istiyor. Mağdurların ehliyet affı için haykıran sesi sosyal medyada gündem oldu. Konuyla ilgili binlerce tweet atılırken vatandaşlar, "Geçinemiyoruz" dedi.

Can kaybı ve yaralanmaya sebep vermeden ellerinden ehliyetleri alınan binlerce şoför ehliyet affının çıkmasını dört gözle bekliyor.

Geçimini ehliyeti üzerinden sağlayan vatandaşlar ise isyanda... Evlerin ekmek götüremeyen şoförler, ehliyet affı için gün sayıyor.

Sosyal medya üzerinden de hashtag çalışmalarında bulunan vatandaşlar "cezalama ve yaralama" olmadığı sürece ehliyetlere af gelmesini istiyor.

ÖSYM duyurdu: KPSS Ön Lisans başvuru tarihlerinde değişiklik ÖSYM duyurdu: KPSS Ön Lisans başvuru tarihlerinde değişiklik

Yaptığı paylaşımın ardından milyonlarda ehliyet affı bekleyen mağdur, paylaşımın altına destek mesajları attı. Sosyal medyada gündem olan ehliyet affı sorununun çözümü için gözler hükümete çevrildi.