Galatasaray Sportif A.Ş Başkan Vekili Erden Timur'un istifa etmesinin ardından gözler Icardi'ye çevirildi. Arjantinli yıldızın buraya gelirken Timur'un projesi sayesinde ikna olduğu belirtildi. 

TİMUR, ICARDİ İÇİN NE DEDİ?

Erden Timur, bugün yapmış olduğu basın toplantısında ''Icardi özel bir insan. Ben onunla duygularımı konuşmadım. Ama o anlar. Samimi biri. Ben öyle bir şey olacağını düşünmüyorum. Ama önemli rakamlı bir teklif gelirse bilemem. Benim hep arkamda duran çok az sayıdaki insandan biriydi."

İtalyan gazeteci Gianluca Di Marzio'nun geçtiği habere göre Erden Timur'un ayrılık kararı sonrası Mauro Icardi de Galatasaray ile yollarını ayırma ihtimalini düşünmeye başladı.

mauro-icardi-depophotos-2049054

Haberde Mauro Icardi'yi Galatasaray'a gelmeye ikna eden detayın Erden Timur'un projesi olduğu hatırlatıldı.

Hatta İcardi'nin Erden Timur'a verdiği ikinci şampiyonluk sözünü tutmak adına Suudi Arabistan'dan gelen astronomik teklifleri reddettiği vurgulandı.

Galatasaray'ın 10 milyon euroya bonservisini aldığı Mauro Icardi'nin Sarı-Kırmızılılarla 2 yıl daha sözleşmesi bulunuyor.

AK Parti'li Güler'den sokak hayvanlarına ilişkin "Uyutulma" açıklaması: Yasada "ötanazi" diye geçecek AK Parti'li Güler'den sokak hayvanlarına ilişkin "Uyutulma" açıklaması: Yasada "ötanazi" diye geçecek

Süper Lig'de sezonu gol kralı olarak tamamlayan Icardi, tüm kulvarlarda 47 maça çıkıp 32 gol, 12 asistlik istatistik yakaladı.

Editör: Ali Çetin