Sinan Akçıl, eski sevgilisi Hadise'nin boşanmak üzere olduğu eşi Mehmet Dinçerler'e destek vererek açıklamalarda bulundu.

Geçtiğimiz Nisan ayında sürpriz bir şekilde nikah masasına oturan şarkıcı Hadise ile iş insanı Mehmet Dinçerler boşanma kararı aldı. Avukatı aracılığıyla boşanma davası açan Hadise, psikolojik şiddete maruz kaldığını söyledi. 

Akın Akınözü Tuzak'taki imajıyla dikkat çekiyor Akın Akınözü Tuzak'taki imajıyla dikkat çekiyor

Ayrılık kararının ardından Mehmet Dinçerler’in Hadise’ye hediye ettiği 3,5 milyonluk yüzüğü ve tüm takıları istediği gündeme gelmişti. 

SİNAN AKÇIL'DAN DESTEK

Şarkıcı Sinan Akçıl eski sevgilisi Hadise'nin boşanmak üzere olduğu eşi Mehmet Dinçerler ile ilgili soruyu yanıtladı.

2009-2010 yılları arasında Hadise ile aşk yaşayan Akçıl, yüzük iddiasında Dinçerler'e sahip çıktı.  Ayaküstü soruları yanıtlayan Akçıl, "İstememiştir, zannetmiyorum. Öyle bir çocuk değil. Her duyduğunuza inanmayın" ifadelerini kullandı.

"BURCU YÜZÜĞÜNÜ EVE YOLLAMIŞ"

İkinci kez boşandığı oyuncu Burcu Kıratlı'nın kendi alyansını yolladığını söyleyen Sinan Akçıl, "Eve gittiğimde yüzüğünü gördüm. Yüzüğü ne yapacağımı bilmiyorum" dedi.

NELER OLMUŞTU

Ünlü şarkıcı Hadise sosyal medya hesabından kısa süre önce dünyaevine girdiği Mehmet Dinçerler'e boşanma davası açtığını açıkladı.

Hadise 2021 yazında aşk yaşamaya başladığı iş insanı Mehmet Dinçerler ile geçen nisanda Çırağan Sarayı’nda nikah masasına oturmuştu.

İlişkilerin başında hayat farklılıklarından dolayı çok fazla konuşulmuştu. Birçok kesim seküler kadın ve muhafazakar erkek ilişkisinin olmayacağını belirmişti. Ancak aşklarına inan ikili evlenme kararı almıştı. 

Henüz 4.5 aylık evli olan çiftin arası iki hafta önce bozulmuştu. Hadise Açıkgöz sosyal medya hesabı Twitter üzerinden Mehmet Dinçerler'e boşanma davası açtığını belirtti. 

MEHMET DİNÇERDEN "YÜZÜK" İDDİASINA CEVAP

Ayrılık kararının ardından Dinçerler'in Hadise'ye evlilik teklifi ettiği 3 milyon TL'lik yüzüğü ve düğünde takılan altınları geri istediği ileri sürüldü. 

Hadise'nin sanat hayatını da etkileyecek davranışlarda bulunduğu ileri sürülen Dinçerler, Instagram hesabından yaptığı açıklamada "Karşılıklı olarak çok değer vererek başladığımız ilişkimiz son bulmuş olsa da, ilişkimiz süresince Hadise'nin sanat hayatını belki de en çok destekleyen kişi oldum. Bugün öne sürülen iddiaları şaşkınlıkla karşılıyorum. Evliliğimizi sonlandırmak ortak görüşümüz doğrultusunda olup, tek isteğim süreci herkes için en hayırlı olacak şekilde saygı çerçevesinde bitirmektir. Başka hiçbir talep ve isteğim olmamıştır" diyerek hakkındaki iddiaları yalanladı.