Başrolünde Halil İbrahim Ceyhan’ın yer aldığı Emanet dizisi, dünya çapında en çok yorum alan diziler listesine damga vurdu.

Başrollerinde Halil İbrahim Ceyhan ve Nana Stambolishvili yer aldığı Emanet dizisi dünya çapında izleniyor.

Cemal Enginyurt'tan İbrahim Tatlıses'e: Adam olsan ortaokulu bitirirdin Cemal Enginyurt'tan İbrahim Tatlıses'e: Adam olsan ortaokulu bitirirdin

Dizide Yaman karakterine can veren Halil İbrahim Ceyhan, sosyal medyada en fazla konuşulan isimler arasında yer alıyor.  Başarılı oyuncu hayat verdiği karakterle büyük bir beğeni toplamış ve rakipleri arasında bir rekora daha imza atmış bulunuyor. 

Halil İbrahim Ceyhan, Adba Analytics isimli sosyal medyada analitik yapan bir şirketin günlük olarak paylaştığı sosyal medyada en çok konuşulan isimler arasında da sık sık yer alıyor. 

Uzun süredir sosyal medya listelerinin en üst sıralarında yer alan Halil İbrahim Ceyhan'a özellikle yurtdışındaki hayranları büyük bir destek veriyor.  Ünlü oyuncunun sosyal medyadaki popülerliğe bir hayli yüksek.

Başrolünde Halil İbrahim Ceyhan’ın yer aldığı Emanet dizisi, DiziWorld dünya çapında en çok yorum alan diziler listesinde 1. sıraya geçerek zirveye oturdu.

Resim