Gün geçtikçe ününe ün katan güzel oyuncu Sıla Türkoğlu, Türkiye'nin en çok konuşulan isimi Hande Erçel'i bile tahtından etti.

Emanet dizisiyle ismini duyuran ve büyük kitlelere ulaştıran Sula Türkoğlu hayranlığı ülke sınırını aştı. Güzelliği ve samimi davranışlarıyla büyük bir hayran kitlesine sahip olan Sıla Türkoğlu yeni sezonda ekranlarda boy gösterecek.  Emanet dizisinden sonra yeni bir projede yer alacak oyuncu için destek mesajları yağıyor. 

Emanet adlı dizi sayesinde adını milyonlara duyurmuş, Türkiye'de ve yurt dışında birçok hayrana sahip olmuştu. Böylece Türkiye'nin en çok konuşulan ünlüleri arasında yerini aldı.

Geçtiğimiz zamanlarda birinci sırayı kaptırmayan oyuncu Hande Erçel'in tahtını Sıla Türkoğlu salladı. Son olarak Sen Çal Kapımı dizisinde yer alan Erçel, gündemi Türkoğlu'na kaptırdı. Son zamanlarda Hande Erçel adına 169.000 tweet atıldı.

Kızılcık Şerbeti dizisinin tanıtımı yayında! Sıla Türkoğlu yine gündem Kızılcık Şerbeti dizisinin tanıtımı yayında! Sıla Türkoğlu yine gündem

Sıla Türkoğlu’nun yeni dizisi ile birlikte gündeme gelmesinin ardından, güzel oyuncu hakkında 435 bin 700 tweet atıldı. Bu rakamlarla Türkoğlu'nun paylaşımları, Hande Erçel adına yapılan paylaşımlara neredeyse 3 katına yakın bir fark atmış durumda!