Beşiktaş, Fenerbahçe ve Konyaspor arasında gidip gelen Abdülkerim Bardakcı için hazırlıklar devam ederken 27 yaşındaki başarılı stoper siyah-beyaz kıyafetleriyle poz verdi.

Ahmet Nur Çebi'den transfer açıklaması! Abdülkerim Bardakcı, Weghorst Ahmet Nur Çebi'den transfer açıklaması! Abdülkerim Bardakcı, Weghorst

Konyaspor'un stoper oyuncusu Abdülkerim Bardakcı, siyah-beyazlı kombini dikkat çekti. Süper Lig'in bitmesinin ardından tatilini ailesiyle Bodrum'da geçiren 27 yaşındaki oyuncu, Instagram hesabından siyah gömlek ve beyaz şortlu bir fotoğraf paylaştı. Beşiktaş taraftarları fotoğrafın altına hoş geldin yorumları yağdırdı.

TRT Spor'a konuşan Konyaspor Başkanı Fatih Özgökçen de bu ilgiyi doğruladı. Özgökçen, "Abdülkerim özellikle bu sene çok üstün performans sergiledi. Kendisiyle gurur duyuyoruz. Galatasaray , Beşiktaş , Fenerbahçe dışında yurtdışından da teklifler var. Fransa'dan talibi var" dedi.

Abdülkerim'in hocasıyla bir ayrılık konuşması yaptığı ve "Hocam Beşiktaş beni çok istiyor, ailem ve ben de Beşiktaş'ı istiyoruz. Kulübüme para kazandırarak gitmek istiyorum. Konya benim yuvam ama hayallerimde Beşiktaş var" dediği öğrenildi.