Fenerbahçe'den Mert Hakan Yandaş kararı: Yeni sözleşme... Fenerbahçe'den Mert Hakan Yandaş kararı: Yeni sözleşme...

Trendyol 'in 35. haftasında 'a konuk olacak.

Bu mücadelenin hazırlıklarını sürdüren Çaykur Rizespor'da teknik direktör  A Spor'un sorularını yanıtladı.

Avrupa hedefi ve Süper Lig'de kalan 4 maça ilişkin konuşan İlhan Palut, "Bunun için oynayacağız. Sezon başında da hep sorarlar, fikstür için ne diyorsunuz, puan olarak ne diyorsunuz diye. İnsan bir maçın yanına 0 puan koyamaz. Kazanmaya gidiyoruz. Belki bugün gücümüz yetmiyor, kırılma anlarına yeniliyoruz. Hedefi söylemiyorum ama kalan 4 maça bu şekilde hazırlanacağız. Her maça tek tek bakacağız. Bugün 4 maçı kazanmamız gerekiyor diye bakmıyorum, cuma günü kazanmamız gerekiyor diye bakıyorum. Bu oyuncularıma da bana da yük." dedi.

Beşiktaş'tan teklif alıp almadığıyla ilgili soruyu da yanıtlayan Palut, "Beşiktaş'la maçımız var. Sadece Rizespor'un Beşiktaş deplasmanında nasıl başarılı olacağına bakıyoruz, günün konusu bu." açıklamasında bulundu.

İlhan Palut ayrıca şunları söyledi, "Bu iş yükseldikçe zor. Baskı arttıkça zor. Hiçbir göreve talip değilim. Ben talip olmam. Ama en zor görev hangisiyse ben ona hazırım. Kendime güvenim tam. En tepedeki yarışın içindeki olmak istemiyor musunuz diye sorarsanız bundan hiçbir çekincem yok. Böyle söylentiler, konuşmalar insanı gün içindeki heyecanından kopartıyor. Tek sorumluluğum Rizespor'u en başarılı yerde bitirtme adına."

Editör: Ali Çetin