25 santimlik korkuluk demirlerinin arasından geçip içeri giren kişi, 3 bin TL bozuk parayı çaldı.

Batman'ın Ziya Gökalp Mahallesi'ndeki Yıldız Camii'nde inanılmaz hırsızlık olayı yaşandı...

Cami tuvaletinin 25 santimlik korkuluk demirlerinin arasından geçip, pencereden içeri giren kimliği belirsiz kişi, girişte, ücret alınan odada bulunan yaklaşık 3 bin TL bozuk parayı aldı.

Şüpheli, aynı yöntemle pencereden geri çıktı.

Pantolonu düştü

Şüphelinin çıkarken pantolonu düştü.

Çıktıktan sonra pantolonunu yukarı çeken şüpheli, gözden kayboldu.

“Hırsızlardan isteğimiz, hırsızlık yapmasınlar”

Yaklaşık bir ay önce yaşanan hırsızlıkla ilgili DHA’ya konuşan mahallenin muhtarı Masum Padir, “Cami tuvaletimizin para alma kulübesi var. Buradan yaklaşık 3 bin TL parayı alıp, kayıplara karışıyor. Tabii sabaha doğru çıkınca her taraf kapalı… Şu bir karışlık alandan çıkıp, buradan ağır adımlarla gidiyor. Görüntüleri zaten var. Dolayısıyla biz bu şikayetimizi karakola da bildirdik.

Batman'da okul kütüphanesi 24 bin 532 kitapla öğrencilerin hizmetinde Batman'da okul kütüphanesi 24 bin 532 kitapla öğrencilerin hizmetinde

Kısa süre içerisinde bu hırsızın yakalanmasını istiyoruz. Hırsızlardan isteğimiz; hırsızlık yapmasınlar, biz muhtarlara özellikle gelin, size her türlü yardımda bulunacağız. Devletin çeşitli kurumları var. Bütün bunlara bizim üzerimizden gelirseniz mutlak surette yardımda bulunacağız. Yarın öbür gün yakalandığınız zaman çok cezalar alacaksınız.” diye konuştu.