Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş bu sefer alışılmışın dışında bir açıklamayla karşımıza çıktı. Altın ve dolar yükselişini sürdürürken her defasında 'satmayın, satan kaybeder' çağrısında bulunan Memiş TL'ye geçiş uyarısı yaptı...

Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, Youtube kanalında yatırımcıya tavsiyelerde bulundu. Memiş, vatandaşlara seslenerek "Ellerindeki döviz ve altınlarını bozdurup TL satın almaya" çağırdı.

"Varlıklarınızı satın, TL’ye geçin"

Yatırımcıyı TL satın almaya davet eden Memiş, "Bütün varlıklarınızı satın, TL’ye geçin. Hem kar edeceksiniz, hem de bu vatana, Mehmetçiklerimize ve polislerimize destek vermiş olacaksınız. Vicdanınız da rahat olmuş olacak. Bugün Türkiye’ye sırt verme, Türkiye’nin operasyon sürecine el atma günüdür." ifadelerini kullandı.

Motorin iki günde 3 lira 34 kuruş birden düştü Motorin iki günde 3 lira 34 kuruş birden düştü

Kendisinin de sattığını ve çevresindekilere sattırdığını belirten Memiş, “İster al ister sat. Yükselecek. Bu da benim taarruzum, bu de benim milli mücadelem.” dedi. Türkiye için herkesin sorumluluk alması gerektiğini vurgulayan Memiş, vatandaşları döviz ve altını bozdurup TL satın almaya çağırdı.