İstanbul Valisi Davut Gül, İçişleri Bakanı, Emniyet Müdürü ve diğer mülki idare amirleri sayesinde İstanbul'un zarar görmediğini belirttiği açıklamasında, ulaşımda yaşanan kısıtlamalar nedeniyle vatandaşlardan özür diledi.

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Davut Gül, şu ifadeleri kullandı:

"1 Mayıs tedbirleriyle göz bebeğimiz İstanbul'umuzun zarar görmemesine büyük katkı sağlayan başta İçişleri Bakanı'mız Sayın Ali Yerlikaya olmak üzere mülki idare amirlerimize, emniyet müdürlerimize, Jandarma ve Sahil Güvenlik Komutanlarımıza, kolluk kuvvetlerimize, tüm kamu görevlilerine ve ferasetiyle her zaman dünyaya örnek olan 16 milyon İstanbullu hemşehrimize sonsuz teşekkür ederim. Vatandaşlarımızın huzur ve güvenliği için aldığımız tedbirlerle (ulaşım kısıtlaması ve benzeri) geçici rahatsızlık verdiğimiz herkesten çok özür dilerim. Rabb'im milletimiz ve devletimizi her türlü kaza ve beladan muhafaza eylesin."

Adalet Bakanı açıkladı! Ceza infaz kurumlarındaki hükümlü ve tutukluları sevindiren haber Adalet Bakanı açıkladı! Ceza infaz kurumlarındaki hükümlü ve tutukluları sevindiren haber

Editör: Elif Zülfigaroğlu