Başak Ceylan Torun, kendisine atılan bir mesajı hikayesinde paylaşarak, Kaan Boşnak'tan kendisinin ve oğlunun şiddet gördüğünü iddia etti.

Ali Kutluhan isminde bir oğulları olan Başak Ceylan Torun ve Kaan Boşnak arasında çok şaşırtacak bir gelişme yaşandı.

Kendisine atılan bir mesajı instagram hikayesinde paylaşan Başak Ceylan, Kaan Boşnak'tan kendisinin ve oğlunun şiddet gördüğünü itiraf etti.

Kendisine atılan bir mesajı hikayesinde paylaşan Başak Ceylan, Kaan Boşnak'tan kendisinin ve oğlunun şiddet gördüğünü itiraf etti.

Ardından bir açıklama daha yapan Torun, ''Bu zaman kadar ailem ve oğlum zarar görmesin diye hep sustum, açıklama yapmadım. Artık oğluma kendi aileme ve bana yaşatılan üzücü durumları açığa kavuşturmak üzere avukatlarım ile gerekli hukuki işlemleri başlatacağız. Sevgilerle.'' dedi. 

Kaan Boşnak'ın mesajları ifşa edilmişti

İddialara göre bu mesajlar, Kaan Boşnak'ın, Başak Ceylan Torun ile evliyken başka kadınlara attığı mesajlardı.

Genç çift evlendikten sonra şarkıcı Kaan Boşnak'ın başka kadınlara attığı mesajlar tek tek ifşa edilmişti. Atılan mesajların Kaan Boşnak'ın Başak Ceylan Torun ile evli olduğu zamanlarda olduğu iddia edilmişti. Bunun ardından açıklama yapan Torun, ''Sizinle eğlendi, benimle evlendi.'' demişti. 

Sosyal medyada en çok paylaşım yapılan isim Sıla Türkoğlu oldu Sosyal medyada en çok paylaşım yapılan isim Sıla Türkoğlu oldu