Kızılcık Şerbeti'nin Nursema'sı Ceren Yalazoğlu'nun eşi meğer herkesin tanıdığı bir isimmiş! SHOW TV ekranlarının göz bebeği Kızılcık Şerbeti'nin Nursema'sı kiminle evli?

SHOW TV ekranlarının sevilen ve çok izlenen dizilerinden Kızılcık Şerbeti'nde Nursema karakterini canlandıran başarılı ve güzel oyuncu Ceren Yalazoğlu, kariyerinin yanında özel hayatıyla da gündem oluyor. SHOW TV’nin en çok izlenen dizilerinden biri olan Kızılcık Şerbeti, oyuncu kadrosuyla gündemden düşmüyor. Projede Nursema karakterini canlandıran Ceren Yalazoğlu’nun eşinin kim olduğunu görenler de şaşkınlıklarını gizleyemiyor. Meğer ünlü oyuncunun 10 yıldır birlikte olduğu eşi de herkesin tanıdığı bir isimmiş!

Kızılcık Şerbeti'nin Nursema'sı Ceren Yalazoğlu'nun eşi bakın kim çıktı! Meğer herkesin tanıdığı bir isimmiş!

Kısmetse Olur Batuhan'ın cinsel içerikli mesajları ifşa oldu: "Seni çok istiyorum sabaha..." Kısmetse Olur Batuhan'ın cinsel içerikli mesajları ifşa oldu: "Seni çok istiyorum sabaha..."

Nursema karakterini canlandıran Ceren Yalazoğlu'nun eşi, uzun süredir ekranlarda görünmeyen fakat 'Unutma Beni' adlı günlük dizisiyle kendisini seyirciye sevdiren bir isimmiş. Ceren Yalazoğlu'nun eşi Unutma Beni adlı dizide Ali karakterini canlandıran Osman Karakoç'tur. 10 yıldır birlikte olan çift birçok kişiyi şaşırttı.

Kızılcık Şerbeti'nin Nursema'sı Ceren Yalazoğlu'nun eşi bakın kim çıktı! Meğer herkesin tanıdığı bir isimmiş!