Kendisini Fenerbahçeli olarak tanımlayan bir Twitter kullanıcısı Konyaspor bayrağının üzerine bastığı resmi hesabında paylaştı. Ardından Konyasporlu Hukukçular Derneği bu paylaşıma yaptığı yorumla tartışma gitgide alevlendi.

Fenerbahçeli olduğunu iddia eden sosyal medya kullanıcısı yaptığı paylaşımla Konyasporluların tepkisini çekti. 

Her şey şu yaplaşımla başladı;

Konyasporlu Hukukçular Derneği bu paylaşıma yaptığı yorumla tartışmaları alevlendirdi👇

"Yapmış olduğumuz araştırma sonucunda kimlik bilgilerini tespit etmiş olduğumuz şahıs hakkında suç teşkil edecek nitelikte eylemi ve camiamızın kutsal değerlerini aşağılayan paylaşımı nedeniyle gerekli yasal süreç başlatılacaktır."

Adı soyadı verilerek kendisi hedef gösterilen kullanıcı da yasal hakkını kullanacağını belirtti.

Konyaspor taraflarından tepki gecikmedi

Bu durumda derneğe destek verenler olduğu görüldü👇

👇

👇

👇

👇

👇

👇

Son Dakika... Konyaspor O Oyuncu İle Yollarını Ayırıyor Son Dakika... Konyaspor O Oyuncu İle Yollarını Ayırıyor

Konyaspor bayrağına basan kullanıcıya tepkiler bitmek bilmezken bir anlık öfke ile paylaşım yaptığını belirtti. Şu tweet ile Konyaspor camiasından özür diledi.

Konyasporlu Hukukçular Derneği konuya ilişkin "Ekte yer alan camiamıza hitaben yazılmış özür metnini, camiamız adına üstlendiğimiz misyon gereği naçizane kabul ediyor ve şahıs hakkında herhangi bir adli süreç başlatmayacağımızı ilan ediyoruz. Tüm taraftarlarımıza desteklerinden ötürü teşekkür ediyor ve önümüzdeki çok önemli Giresunspor maçına odaklanmalarını istirham ediyoruz." ifadelerini kullandı.