Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, temel atma törenine katılan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun cumhurbaşkanı adaylığıyla ilgili önemli bir açıklamada bulunarak 'İnşallah bu parkın açılışına Cumhurbaşkanı olarak teşrif edersiniz' dedi.

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Batıkent'le ilgili yeni bir rekreasyon alanı için çalışmalara başladı.

Temel atma törenine CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkanı Mansur Yavaş da katıldı.

2023 seçimlerinme çok az bir süre kalırken Altılı Masa adayı ise henüz netleşmedi.

Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu'nun altılı masanın cumhurbaşkanı adayı olacağı şeklinde görüşler bilinirken Yavaş, bu iddiayı yakından ilgilendiren bir açıklamada bulundu.

Kamu borçlarına yapılandırma teklifi komisyonda kabul edildi Kamu borçlarına yapılandırma teklifi komisyonda kabul edildi

"TEMENNİMİZ..."

Yavaş, törendeki konuşmasında “Kadınlar lokali, spor tesisi, seyir alanı, gençlik merkezi, ekolojik tenis kortları, bisiklet yolları ve çocuk oyun alanları bu projede yer alacak. Ama gördüğünüz gibi ticari hiçbir şey yok Sayın Genel Başkanım. Parklar halkındır. Tamamen halka açık, kendi piknik sepetleriyle birlikte gelip istedikleri gibi buradan yaralanacaklar. Şeffaf ihale sonucunda emsallerin 3’te 1’i fiyatına, sözleşme bedeliyle bu yıl içerisinde inşallah buranın açılışını gerçekleştireceğiz. Temennimiz Cumhurbaşkanı olarak teşrif etmeniz” ifadelerini kullandı.

Yavaş’ın Kılıçdaroğlu hakkındaki sözleri uzun süre ayakta alkışlandı.