Müge Anlı ile Tatlı Sert programında araştırılan DJ Gezgin cinayetiyle ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Görgü tanıklarının yalanları bir bir ortaya çıktı. İşte büyük yüzleşme...

Kadın şube müdüründen taciz! Seks hayatın nasıl gidiyor diye soruyordu Kadın şube müdüründen taciz! Seks hayatın nasıl gidiyor diye soruyordu

DJ Gezgin olarak bilinen Mehmet Karahan, 4 yıl önce ortadan kayboldu. O günden sonra kendisinden iz bulunamadı. 

DJ Gezgin lakaplı şahsın ablası Fatma Karadağ ise Müge Anlı ile Tatlıses programına katıldı. Ablası söylediği sözlerle herkesi şoke etti. Eski sevgilisi Cemal'in, kardeşini öldürdüğünü anlattı. "Kardeşimin cesedini çiçek gibi suladık" sözleri ise milyonları şaşkına uğrattı..

Sözlerinin üzerine Karahan cinayeti yeniden masaya yatırıldı. 

Fatma Karadağ bugünkü canlı yayında cesedin yerinin bulunmasını istedi ve nir kez daha eski sevgilisi Cemal'i suçladı. 

Şüpheli olarak gösterilen kişiler konuşmaya başladı. Şu ana kadar hakkındaki iddialara cevap vermeyen Celal Durmaz, Müge Anlı canlı yayına bağlandı. 

FATMA KARADAĞ'DAN ŞOKE EDEN AÇIKLAMA

Fatma Karadağ ile uzun süre sonra ilk kez görüşen Celal Yılmaz kan donduran açıklamalara imza attı.

Programa katılan Celal Yılmaz hakkındaki tüm suçlamaları redderken Fatma Karadağ ile ilişkisi olmadığını, hiçbir zaman aynı evde yaşamadıklarını belirtti. 

"SENİN BAŞINA ÇORAP ÖRECEĞİM TEMİZLEYEMEYECEKSİN"

Cemal Durmaz, evinde yapılan arama çalışmalarında bulunan dişin Fatma Karadağ'ın oğlu tarafından bırakıldığını, "Senin başına öyle bir çorap öreceğim ki, temizleyemeyeceksin" diye tehdit edildiğini ileri sürdü.

.