Survivor All Star'da şoke eden anlar yaşandı. Nagihan Karadere Hikmet için ortaya öyle bir iddia attı ki duyanların ağzı açık kaldı. İşte detaylar...

Aylardır ekranlara gelen Survivor All Star'da yarışmacılar arasında kavga çıkmaya devam ediyor. Anıl'ın adaya veda etmesinden sonra ada konseyinde yine tartışma yaşandı. Nagihan ve Hikmet'in kendisiyle ilgili bir teklifte bulunduğunu ve bu teklifin yarışma kurallarının ışında olduğunu belirten bir cümle kullandı. 

NAGİHAN'DAN ŞİKE AÇIKLAMASI

 "Hikmet beni SMS'ine malzeme etti. Ben mavi takımdayken hiçbir sorunum yoktu. Ben bugünlere kendi mücadelemle geldim. Asıl konu şurada başladı. Kaptanlık oyununa çıkmadan önce Hikmet bana geldi; 'Sen, ben Ayşe birlik olursak iki kişiyi her türlü eritir gideriz' dedi" ifadelerini kullandı.

Nagihan konuşmaya,  "Takım kaptanı oldum, önce Ayşe'yi almak istedim. Ayşe'yi aldıktan sonra ikinci erkeği ben Hikmet'ten yana kullanabilirdim. Çok defa ricada bulundu bana. İkinci seçimimi Adem'den yana kullandım. Ayşe potaya girdikten sonra bazı çirkin konuşmalar oldu.

Hikmet bana, 'Nagihan, kırmızı takımı erit, ilerleyen günlerde bireysele döndüğümüz zaman ben sana can veririm sen performans birincisi olursun beni korursun' diye çirkin teklifte bulundu. Survivor'da şike teklifi çok normal mi?" sözleriyle devam etti.

Nagihan, "Az sonra her şeyi inkar edecek, hiçbir şüphem yok. Şimdi çok merak ediyorum takımımı satmam için bu teklifi bana yaptı daha sonrasında da ilk potaya girdiğinde Ayşe'ye de yaptı" dedi. 

Potaların kraliçesi Evrim Keklik, Survivor Panorama'da Potaların kraliçesi Evrim Keklik, Survivor Panorama'da

Nagihan, "Az sonra her şeyi inkar edecek, hiçbir şüphem yok. Şimdi çok merak ediyorum takımımı satmam için bu teklifi bana yaptı daha sonrasında da ilk potaya girdiğinde Ayşe'ye de yaptı" dedi. 

Survivor Hikmet ise "Ayşe'ye de Nagihan'a söyledim. Biz beraber hareket edelim mi diye bir şey konuşuldu. Oyuna çıkmadan önce şakası oldu" dedi.

Ayşe de yaptığı konuşmada, "Kaptanlık seçmesi gününde böyle bir şey konuşuldu. Nagihan, 'Hikmet'i almak istiyorum ama onun kafasındakilere alet olmak istemiyorum' dedi. Hikmet ağabey inkar ediyor ama her şey ortada" ifadelerini kullandı. 

Survivor'a veda eden Anıl ise , "Her işte bir hayır vardır, bireyseli bekliyordum. Diyecek bir şey yok." dedi. 'Seninle ilgili çok kısa konuşmayacağım' diyerek söze başlayan Acun Ilıcalı, "Senin için söyleyebileceğim tek bir şey var ailen gurur duymakta sonuna kadar haklı. Ancak bu sene senin yakın çevrene, ailene açtığın bu içinde çok olan neşeli tarafını yansıtamadın. Güzel kalbini anlatma şansın olmuyor. Aldığın oy son derece yüksek, mükemmel bir insansın" dedi.