Finale kısa bir süre kala son sekiz yarışmacının kıran kırana mücadele ettiği Survivor All Star, yeni bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı. Dokunulmazlık oyununda gözyaşları içinde kalan Ogeday'dan kötü haber geldi. İşte detaylar...

Nisa Bölükbaşı sırılsıklam aşık! Herkes onları konuşuyor Nisa Bölükbaşı sırılsıklam aşık! Herkes onları konuşuyor

Tv8 ekranlarında yayınlanan Survivor All Star tüm heyecanı ile izleyicilerin karşına çıkmaya devam ediyor Avatar Atakan'ın adaya veda etmesi üzerine bireyselliğin başladığı yarışmada finale kısa bir süre kaldı. Halk bu sene kimin şampiyon olacağını merakla bekliyor. Toplamda finale sekiz yarışmacı kaldı ve yarışmacıların hayranları büyük bir destek veriyor. 

Bireysel oynanan oyunda kazanan isim Batuhan Karacakaya oldu. Berkan ise ilk eleme adayı oldu. 

OGEDAY GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

İkinci dokunulmazlık oyununda Adem ve Ogeday finale kaldı. Son dönemlerde sakatlık yaşayan ve buna rağmen mücadelesine devam eden Ogeday, 4-2'lik skorla yarışmayı kaybetti. Seromonide gözyaşlarına boğulan Ogeday, "Kaybettiğim için sinirli değilim. 'Adem'e nasıl kaybederim?' diye de sinirli değilim. Çünkü Adem iyi bir yarışmacı. Sinirliyim, çünkü bu dönemde sakatlandım" dedi.

"Canım yanıyor, yani sağ ayağım kramp girmeye başlıyor. Soluma çok basamıyorum. Aklım ayağımda oluyor. Yine de yakın gelmeye çalışıyorum, 'atışlarda tolere ederim' diyorum" şeklinde konuşan Girişken, "Sakatlığımı bahane etmek istemiyorum. Ama canım yanıyor yani kaybedebilirim. Beş buçuk aydır kaybetmişimdir bilfiil kazanmışımdır da ama bu dönemde sakatlanmak istemiyordum. Potaya girmekten de korkmuyorum. Her gün de girebilirim hiç sıkıntı değil. Elenebilirim hiç umrumda değil. Üzülürüm, nerede hata yaptığımı sorgularım. Ama hep söyledim, gelmeden önce de 'Sakatlanarak noktalamak istemiyorum' diye" ifadelerini kullandı.

"KEŞKE SAKATLANMASAYDIM"

Ogeday, sözlerini, "O yüzden sonuna kadar gitmek istiyorum. Yine böyle olursa yine devam edeceğim. Kendi doktorum olabiliyorum bazen. Ne olursa olsun hep kendim, takım arkadaşlarım için mücadele ettim. Adem iyi bir yarışmacı zaten, atışlarda daha iyi attı ve kazandı. Sadece kendime kızıyorum, 'Keşke sakatlanmasaydım, oraya öyle basmasaydım' diyorum. Ama yapacak bir şey yok. 10 günse 10 gün, 9 günse 9 gün. Ne kadar çıkartabiliyorsam çıkartacağım. Ya da daha erken gideceğim ve ya sonuna kadar gideceğim. Hala buradayım. Buradayken de her şeyi yapmaya hazırım" diye noktaladı.

SENİ ANLIYORUM OGEDAY

Ogeday'a ilk olarak geçmiş olsun diyen Murat Ceylan ise sakatlığının bir suç olmadığını, herkesin başına gelebilecek bir şanssızlık olduğunu söyledi. "Çok az gün kala olabildiğince sağlam devam etmek istiyorsun haklısın. Sinir boşalmanı anlıyorum" diyen Ceylan, "Mücadelenle ne kadar istekli olduğunu gösteriyorsun. Kendine o durumdan çıkarabilecek en olumlu şeyi düşün" dedi.

Ogeday, "Burada sadece sakat olan ben değilim. Berkan, Nisa, Hikmet, Adem, Nagihan; herkesin bir sakatlığı var. Tek ben sakatmışım gibi göstermeye çalışıp kimseye haksızlık etmek istemem. Kimi daha kolay tolere ediyor, kiminin acısı az kiminin çok onu da bilemiyorum. Kendimi mağdur gibi ya da acındırmak gibi göstermek istemiyorum. Herkesin kendince zorluğu var, bu sekizli sonuna kadar mücadele ediyor" ifadelerini kullandı.