Son dönemlerde yaptığı yayınlarla isminden sıkça söz ettiren Oğuzhan Uğur, Sosyal Medya Yasası'nı konuşmak için çok sayıda sosyal medya ünlüsünü ve gazeteciyi davet etti. Bir ilke imza atan Oğuzhan Uğur birçok kişi tarafından tebrik edildi.

Oğuzhan Uğur Babala Tv YouTube kanalında Sosyal Medya Yasası'nı konuşmak için birçok sosyal medya fenomenlerini ve gazeteciyi davet etti. 

Gazeteciler 7 saatlik bir programa imza attı. Uğur Dündar, Okan Bayülgen, Ece Üner, Özlem Gürses, Candaş Tolga Işık, Haluk Levent, Cüneyt Özdemir, Taylan Yıldız ile Murat Hattatoğlu, Çağdaş Çelik ve Levent Eraslan konuk olduğu programa onlarca sosyal medya fenomeni katıldı. 

Uğur Dündar, Okan Bayülgen, Ece Üner, Özlem Gürses, Candaş Tolga Işık, Haluk Levent, Cüneyt Özdemir, Taylan Yıldız ile Murat Hattatoğlu, Çağdaş Çelik ve Levent Eraslan konuk olduğu programa onlarca sosyal medya fenomeni katıldı.

Gazeteciler, Avukatlar ve sosyal medya ünlülerinin bir araya geldiği program kısa sürede milyonlarca izlenmeye ulaştı. Sosyal Medya Yasası ve çokça tartışılan 29. madde konuşuldu.

İşte o Mevzular Açık Mikrofon programı: 

Vekile yumrukta yeni gelişme: Özür dileyecek mi? Vekile yumrukta yeni gelişme: Özür dileyecek mi?