Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, tüm parti il başkanlıklarına Sinan Ateş ile ilgili talimat verdi. Özdağ, partinin bütün il binalarına "Bir Türk milliyetçisini torbacılara vurdurtan 'yerli ve milli' katil kim?" yazılı afiş asılmasını istedi.

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Ankara'da silahlı saldırı sonucu öldürülen eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş ile ilgili parti il başkanlıklarına talimat verdi.

Sosyal medya hesabından çağrıda bulunan Özdağ, Sinan Ateş'in yer aldığı ve üzerinde "Bir Türk milliyetçisini torbacılara vurdurtan 'yerli ve milli' katil kim?" yazılı afişin tüm parti il binalarına asılmasını istedi.

Özdağ'ın çağrısı şöyle:

"Zafer Partisi il başkanları, Doç. Dr. Sinan Ateş’i alçakça bir pusu ile uyuşturucu tacirleri ve torbacılara vurduran katiller ve azmettiricileri hapishaneye girene kadar bu afişi il binalarınıza asın."

SİNAN ATEŞ CİNAYETİNDE SON DURUM NE?

Afyon'da korkutan deprem Afyon'da korkutan deprem

Ülkü Ocakları'nın eski genel başkanı Sinan Ateş, Ankara'nın Çankaya ilçesi Çukurambar'taki Kızılırmak Mahallesi'nde 30 Aralık'ta bir binadan çıktığı sırada, motosikletli iki kişinin silahlı saldırısına uğramıştı. Saldırıda Ateş hayatını kaybetmişti. Cinayetle ilgili olarak toplam 13 kişi tutuklandı.