EYT Federasyonu Başkanı Gönül Boran Özüpak, pazar günü düzenlenecek miting öncesi, alandan EYT'lilere seslendi.

Pazar günü düzenlenecek Maltepe mitingi öncesi alandan EYT'li vatandaşlara seslenen EYT FED Başkanı Gönül Boran Özüpak, "“Sen varsan bir fazlayız ama yalnız gelmeyeceksin arkadaşım; ailen de senin gibi EYT mağduru, ABO mağduru, geleceğimiz olan çocuklar sosyal güvenlik kurumu yasalarından mağduriyet yaşayacaklar. Onlar için de mücadele veriyoruz.” dedi.

Özüpak şunları söyledi:

Gözden kaçırmayın

Fatih Erbakan’dan "EYT'liye 26 milyar çok görülüyor" açıklaması Fatih Erbakan’dan "EYT'liye 26 milyar çok görülüyor" açıklaması

“ÇOK UĞRAŞTIK EMEK VERDİK”

“Maltepe’deyiz, heyecanlıyız. 15 Mayıs için tüm Türkiye’den katılımın çok üst seviyede olacağını biliyorum. Maltepe miting alanında ‘Hakkım’ diyen arkadaşların varlığını hepimiz göreceğiz. Çok uğraştık, çok emek verdik.

“NİHAYETİNDE İZNİMİZİ ALDIK”

İki gündür platformumuz kuruluyor. Bugün İstanbul dernek başkanı, yönetim kurullarındaki arkadaşlarımızla her yerde olmaya gayret ettik. Nihayetinde son gününde iznimizi, onayımızı aldık.

“5 MİLYON KİŞİ MALTEPE MİTİNG ALANINDA OLACAĞIZ”

‘Anayasal hakkımızı istiyoruz’ diye haykırmak için 5 milyonla Maltepe miting alanında olacağız.

Tüm siyasi partilere, sayın cumhurbaşkanımıza, sendikalara, sivil toplum kuruluşlarına davetiyelerimizi sunduk ve katılımlarını bekliyoruz.

“YALNIZ GELMEYECEKSİN ARKADAŞIM”

15 Mayıs’ta İstanbul Maltepe Miting alanında sen varsan bir fazlayız. Ama yalnız gelmeyeceksin arkadaşım-kaderdaşım; ailen de senin gibi EYT mağduru, ABO mağduru, geleceğimiz olan çocuklar sosyal güvenlik kurumu yasalarından mağduriyet yaşayacaklar. Onlar için de mücadele veriyoruz. Emekli olup da geçinemiyoruz diyen intibak bekleyen herkesi Maltepe miting alanına bekliyoruz.”