Şehir merkezinde yüzlerce kişinin önünde cinsel ilişkiye girdiğinden şüphelenilen çiftin isimlerinin açıklanmasının ardından görüntüleri yayınlandı.

İngiltere’nin Liverpool kentinde 2 Ağustos Salı günü gerçekleşen olaydabir çift, Einsten Bier Haus’un girişinden sadece birkaç metre ötede cinsel ilişkiye giriyor gibi görünüyordu.

Daily Star’da yer alan habere göre, halka açık yerde cinsel ilişkiye girmekte suçlanan Joe Firby (23) ve Kelly Cousins isimli kişilerin, bu hafta Merseyside Polisi tarafından tutuklanıp suçlanmalarının ardından ilk kez fotoğrafları yayınlandı.

Son Dakika... Rusya, Ukrayna'dan istediğini alıyor! Son Dakika... Rusya, Ukrayna'dan istediğini alıyor!

“ÖNLEM ALIYORUZ”

Liverpool Belediye Başkanı Joanne Anderson, durumla ilgili hayal kırıklığını şu sözlerle dile getirdi: “Şehrimizde uygunsuz cinsel faaliyetleri gösteren videolara şok oldum ve bu nedenle endişeliyim. Bu eğlenceli değil, rahatsız edici, zarar verici ve yasa dışı bir eylem… Ayrıca şehrimizin genç kadınları ve erkekleri için tehlikeli bir emsal teşkil ediyor. Açıkça söyleyeyim, bu bir suçtur. Liverpool’da halka açık yerlerde uygunsuz davranışlar kesinlikle kabul edilemez ve hoş görülmeyecektir. Merseyside Polisi ivedi bir şekilde gereğini yapacaktır” dedi.

Firby, 20 Eylül Salı günü Liverpool Sulh Ceza Mahkemesi’nde duruşmaya çıkacak.