Şanlıurfa’da, Suriye uyruklu Fariz Alhilal, 4 çocuk annesi olan eşi Hena Şeyh Muhammed’i çocuklarının gözü önünde tabancayla başından vurarak öldürdü.

Şanlıurfa'da yaşanan olay, sabah saatlerinde Hamidiye Mahallesinde bir apartmanın 5'inci katında meydana geldi.

İddialara göre, Suriye uyruklu 31 yaşındaki Hena Şeyh Muhammed ile 33 yaşındaki kocası Fariz Alhilal arasında kıskançlık sebebiyle tartışma çıktı. Kısa süre sonra büyüyen tartışmada, Fariz Alhilal, oturdukları dairenin balkonunda eşi Hena Şeyh Muhammed'i çocuklarının gözü önünde ruhsatsız tabancayla başından ve ensesinden vurdu.

ÇOCUKLARINI ALARAK KAÇMAYA ÇALIŞTI

Kocası tarafından öldürülen kadın, balkonda kanlar içersinde yere yığılırken, Fariz Alhilal ise çocuklarını yanına alarak evden kaçmaya çalıştı

Silah seslerini duyan mahalleli polise ihbarda bulunup çocuklarını alarak kaçmaya çalışan Alhihal'i yakaladı. Daha sonra çocuklar ihbar üzerine olay yerine gelen polis ekiplerine teslim edildi.

Hayatını kaybettiği tespit edilen Hena Şeyh Muhammed'in cansız bedeni ise olay yerindeki inceleme sonrası otopsi için adli tıp kurumu morguna kaldırıldı.

MHP'den BİM'e yeni çıkış: "Gerekirse market açarız" MHP'den BİM'e yeni çıkış: "Gerekirse market açarız"

2 KADINLA DAHA BİRLİKTE YAŞIYORMUŞ

Hena Şeyh Muhammed'in yanı sıra Akçakale ilçesinde de 2 kadınla daha birlikte yaşadığı öğrenilen Fariz Alhilal'in 'yaralama' suçundan poliste 8 kaydı olduğu ortaya çıktı.