Beşiktaş'ta son dakika krizi! Derbi hazırlıkları sürerken Beşiktaş ile genç futbolcu arasında sözleşme krizi çıktı.

Beşiktaş, sezon sonu sözleşmesi bitecek olup sözleşmesinden ötürü aklı karışık olan ve performansı dibe vuran genç futbolcu Ersin Destanoğlu'nu yeniden takıma kazandırmaya çalışacak.

Ersin, senelik 1.4 milyon euro talep etti

Ajansspor'un haberine göre genç kale bekçisi, başlangıç görüşmelerinde 4 yıllık mukaveleyle birlikte senelik 1.4 milyon euro talep etti. Yönetim ise bu rakamı fazla buldu.

Başarılı kalecinin menajeri son olarak yıllık 20 milyon lira istediklerini aktarırken, Beşiktaş yönetimi ise 12 milyon lira verebileceklerini futbolcu cephesine iletti.

Ceyhun Kazancı derbi öncesi devrede

Ceyhun Kazancı, Fenerbahçe maçı öncesi olası bir krizin önüne geçmek için milli arada Ersin ve menajeriyle yeniden görüşecek.

Kazancı'nın hedefi, ön protokol imzalayıp hem oyuncunun moral ve motivasyonunu yükseltmek hem de derbide kaleye geçmesini sağlamak.

Önder Karaveli'nin yeni takımı belli oldu: Kulüpten açıklama geldi Önder Karaveli'nin yeni takımı belli oldu: Kulüpten açıklama geldi

Bilindiği gibi Ersin'le yönetim arasında yaşanan sözleşme krizi nedeniyle 2 maçlığına kaleye Emre Bilgin geçmişti. Emre de performansıyla yetersiz kalmıştı.