Ukrayna'nın Kiev bölgesinde bir helikopterin anaokulu yakınına düşmesi sonucu içlerinde İçişleri Bakanı'nın da bulunduğu 18 kişi hayatını kaybetti.

Ukrayna'nın Kiev bölgesindeki Brovary kentinde bir helikopter anaokulu yakınına düştü. Acil servis ekipleri olay yerine geldi. Korkunç olayda 18 kişinin hayatını kaybettiği, 22 kişinin yaralandığı bildirilirken helikopterde, Ukrayna İçişleri Bakanının da olduğu ve hayatını kaybettiği açıklandı.

Sosyal medyada paylaşılan videolarda helikopterin paramparça olduğu görüldü. 

Yaralanan 22 kişinin de hastanede tedavi altına alındığını belirten Klimenko, ilgili tüm birimlerin olay yerinde çalışmalarını sürdürdüğünü kaydetti.

Kadın öğretmen öğrencisini cinsel ilişkiye girmek için mezarlığa götürdü! Kadın öğretmen öğrencisini cinsel ilişkiye girmek için mezarlığa götürdü!

Ukrayna basınında yer alan haberlerde, helikopterin bir anaokulu yakınlarına düştüğü ve kazanın yaşandığı bölgede yangın çıktığı belirtildi.

Ukrayna polisinden yapılan açıklamada ölenler arasında Ukrayna İçişleri Bakanı Denys Monastyrsky, yardımcısının ve bir müsteşarın bulunduğu öğrenildi.