Salı, perşembe ve pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü çekilen Milli Piyango Süper Loto'nun 5 Mayıs'ta yapılan çekilişinin şanslı sayıları 22-24-26-27-30-59 oldu. Çekilişte 6 bilen bir kişi çıktı ve 83 milyon 9 bin 784 liranın isabet ettiği kupon Aydın'da oynandı. Germencik ilçesi Ortaklar Mahallesi'ndeki Tahsin Pehlivan ve Kadir Elgünlü'nün ortak olduğu Minik Şans Oyunları Bayii'nde kuponu oynayarak kazanan ve inşaat işçisi olduğu öğrenilen talihli ise çekini teslim aldı.

Kamu personeli için yeni dönem! Kamu personeli için yeni dönem!

Şanslı bir bayi olduklarını ve bayinin 15 yıldır hizmet verdiğini belirten Tahsin Pehlivan, “Buranın yerlisiyim. İki ortağız. Son büyük ikramiyeyi pazar günü Süper Loto'dan verdik. 83 milyon lira ihtiyacı olan birine çıktı" dedi.

'İKRAMİYE BÜYÜDÜ, CİROLAR ARTTI'

Talebin artmasından büyük memnuniyet duyduklarını belirten Kadir Elgünlü de şunları söyledi: “Pazar günü yapılan çekilişte Süper Loto'dan 6 bilen arkadaşımız büyük ikramiye kazandı. İnşallah para hayır getirir. Kim olduğunu biliyoruz. Ortaklar bayisi olarak şanslı bir bayiyiz. Herkesi bekleriz. Özellikle Milli Piyango'ya ilgi arttı. Çünkü oyun sayıları arttı. İkramiyeler büyüdü. Bizim de cirolarımız arttı. Memnunuz. İnşallah böyle devam eder."

“ÇIKAN İKRAMİYEYLE ÇOCUKLARIM İÇİN GÜZEL BİR GELECEK HAYALİ KURUYORUM”

İnşaat işçisi olduğu öğrenilen talihli, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Aslında düzenli olarak Çılgın Sayısal Loto oynuyorum. Yaklaşık 3-4 ay önce bayiye gittiğimde Süper Loto ikramiyesinin de bir hayli yüksek olduğunu gördüm ve Süper Loto da oynamaya başladım. İlk oynamaya başladığımda kendi belirlediğim numaralara ve biraz da makinaya oynatmıştım. En sonunda makinaya oynattığım numaralardan birine büyük ikramiye çıktı. İnşaat işçisi olarak çalışıyorum. Büyük ikramiyeyi kazandığım için çok mutluyum. Çıkan ikramiyeyle ailem ve özellikle çocuklarım için güzel bir gelecek hayali kuruyorum.”

Editör: Zeynep Peksoy