Ünlüler, gönüllüler ve fenomenler olmak üzere 3 takımla izleyicileriyle buluşan Survivor 2023 büyük bit heyecanla başladı. 

Dün eleme gecesinin ekrana geldiği Survivor'da yarışmacılar ilk olarak ödül oyununa çıktı. Günün ödülü ise kraker oldu. Ünlüler ve Gönüllülerin kıyasıya mücadele ettiği yarışta ilk oyunu kadınlardan Gönüllüler takımı kazandı. Erkekler yarışında da açık ara kazanan gönüllüler oldu.

Dokunulmazlıkları kaybeden Ünlüler'de eleme adayları Seçkin Piriler, Berdan Mardini, Ümit Erdim ve Kürşat Juan oldu.

Sezonun ilk konseyininde dün akşam oylama sonuçlarının açıklanmasının ardından elenen isim Ümit Erdim oldu.

Dominik'e erken veda eden Ümit Erdim, ''Gidiyorum, takımıma hala inanıyorum. Mücadeleye devam edecekler. Survivor 2023'ün şampiyonu kırmızı takımdan çıkacak. Teşekkür ederim'' dedi.

Rafet El Roman ile yaptığı evlilikle tanınan Tuğba Altıntop bakın kaç kere imam nikahıyla evlenmiş! Rafet El Roman ile yaptığı evlilikle tanınan Tuğba Altıntop bakın kaç kere imam nikahıyla evlenmiş!

''SEYİRCİNİN VERDİĞİ KARAR BU''

Acun Ilıcalı ise "Gerçekten erken bir veda oldu. Benim beklentim daha uzun süre birlikte olmaktan yanaydı. Seyircilerimizin verdiği bir karar bu. Bize sana teşekkür etmek düşüyor. Çok güzel bir kariyerin ve umarım daha güzel halkalar eklersin.'' diyerek düşüncelerini ifade etti.