Türkiye'nin en sevilen yarışması Survivor'da tansiyon gitgide yükseliyor. Adem Kılıçcı ve Atakan Arslan arasında çıkan kavga fanları ayağa kaldırdı. İşte kavganın detayı...

Bir bir istifa ediyorlar! Bu sefer İngiltere Başbakanı Johnson'ın istifa edecek Bir bir istifa ediyorlar! Bu sefer İngiltere Başbakanı Johnson'ın istifa edecek

Survivor All Star'da kaos ve entrika hız kesmeden devam ediyor. Gündemden bir gün olsun düşmeyen yarışmada son olarak iki boksörün kavgası olay oldu. Parkur esnasında Atakan'ın Adem'e tekme atması izleyenleri şoke etti. 

Tabii bu bir fragman olduğu için olayın önünü ve arkasını bilemiyoruz... Fakat olaydan bir süre yaşananlar, yine aynı fragmanda yer alıyor.

Oyun sonrası Adem'in 'Ben sana vurursam görürsün' sözü, tansiyonu bir kez daha arttırdı. Atakan ise altta kalmayıp 'Vursana hadi' diyerek çıkışında ortalık karıştı!

Oyun sonrası Adem'in 'Ben sana vurursam görürsün' sözü, fitili bir kez daha ateşledi. Atakan ise altta kalmayıp 'Vursana hadi' diyerek çıkışında ortalık karıştı!

Evrim'in 'Bunların şakası yok' çığlıkları arasında durdurmaya çalıştılar.