Survivor All Star yarışmasında sona yaklaşılıyor. Survivor'da yarı finali garantilemek adına Nisa, Batuhan ve Adem arasında kıyasıya bir mücadele yaşandı. Oyun esnasında Adem ile tartışmaya giren Nisa Adem'e sert sözlerle tepki gösterdi.

Dün akşam Survivor'da nyarı final heyecanı yaşandı. Survivor'da büyük final öncesi son defa karşı karşıya gelen yarışmacılar, yarı final koltuğunu garantilemek adına yarıştı. SMS'e çıkacak ilk isim Ayşe olurken, ikinci yarı final oyununda ise şoke dolu dakikalar yaşandı. Adem ve Nisa tartışması gündeme bomba gibi düştü.

YERE YIĞILDI KALDI

Survivor All Star'da dün akşam 2. yarı final mücadelesinde final koltuğunu garantileyen ilk lişi Batuhan Karacakaya oldu. Yarı finale kalmak için mücadele eden Nisa ve Adem arasında tartışma çıktı. 

EDHO'nun yıldızı Teşkilat dizisinde EDHO'nun yıldızı Teşkilat dizisinde

Kıyasa yarışan ikili son ana kadar mücadele etti. 5 olanın kazanacağı oyunda Nisa ve Adem durumu 4-4'e getirdi. Nisa oyunu kıl payı kaybetti ve yere yığıldı.

"ÇOK İĞRENÇ BİR İNSANSIN"

Oyun sonrası Nisa, Çekçe dilinde Adem'e söylediği sözler herkesi şoke etti. Nisa Adem'e "O bunu haketmiyor. Çok iğrenç bir insansın." sözleriyle dikkat çekti. 

nisa2