Survivor Nisa'nın sağlık durumu sevenleri tarafından merak ediliyor. İşte detaylar...

Survivor 2020'de ünlenen ve ekranların sevilen ismi haline gelen Nisa, eski sevgilisi Ogeday ve yeni sevgilisi Ogeday Girişken'ie Survivor 2022 All Star'da birlikte yarışması dikkatleri üzerine çekti. Survivor Nisa'nın yarışma esnasında baygınlık geçirmesi ksıa sürede gündem oldu.

Barış Murat Yağcı ile ilişkilerini Mart ayında sonlandıran Nisa, eski Survivor yarışmacısı Ogeday Girişgen'le anılmıştı. 

Survivor Nisa'ya ne oldu, sağlık durumu nasıl? Survivor All Star'da talihsiz anlar! Nisa Bölükbaşı baygınlık geçirdi - Güncel Haberler

Survivor All Star'da şampiyonluk için yarışan iki takım son düzükte. Nisa Bölükbaşı Survvor'un son bölümünde korku anlar yaşandı. Nisa'nın arabadayken kendisinden geçtiği görülürken Ogeday Girişgen ve Evrim Keklik'in yaşadığı korku yüz ifadelerinden belli oldu. 

Sergen Yalçın'ın tatil keyfi Sergen Yalçın'ın tatil keyfi

NİSA'NIN SAĞLIK DURUMU NASIL?

Nisa Bölükbaşı fanları Nisa'nın sağlık durumunu araştırmaya başladı. Ogeday'ın kucağında baygın halde taşıdığı görğken Nisa'nın kısa süre içerisinde kendine gelmemsi takım arkadaşlarını korkuttu. Şu an için dağlık durumuyla ilgili net bir bilgi yok.