Survivor'da Ayşe Yüksel, yarışma sırasında yapmış olduğu hatayla gündeme oturdu. İşte detaylar...

Survivor bitti, Gerginlik bitmedi Nagihan ve Adem'e neler oluyor? Survivor bitti, Gerginlik bitmedi Nagihan ve Adem'e neler oluyor?

Acun medya tarafından ekranlara getirilen Survivor All Star yarışmasına 2 ay sonra katılan Ayşe Yüksel ilk olarak Mavi takımda yer aldı. Daha sonra Kırmızı takıma geçerek başarılı performansına kaldığı yerden devam ediyor. 

Survivor yarışmasının son bölümünde Ayşe ve Evrim baş başa mücadele verdi. Evrim'in Ayşe 'den semolü istemesi üzerine; Ayşe'nin rakibine yardım etmesi Kırmızı takımı sinirlendirdi. Bu neden yüzünden Ayşe Yüksel tepki aldı. 

Survivor Ekstra programında, "Son bir ay kalmış! Sen kırmızı bandana takıyorsun, o mavi bandana! Bu ne öpüş bu ne seviş ya! Takımının hakkını vereceksın! Bu nedir böyle!" sözlerini dile getirdi. Devamında ise diğer sunucu Murat Özarı, "Bu sanki bir tatil köyünde yapılan yarışma gibi! Burası All Star ya! Survivor tarihinin en büyük hatasıdır bu! Ayşe, bu dengeyi koruyamıyor. Rakiple bu kadar sevgi olmaz... Ayşe sen şampiyon olabilecek potansiyele sahipsin ama hareketler seni düşürüyor." yorumlarında bulundu.