Survivor All Star'ın dün akşam yayınlanan bölümünde Ogeday Girişken adaya veda eden isim oldu. Sevgilisi Nisa Bölükbaşı ise gözyaşlarına hakim olamadı.

Batuhan Karacakaya'dan Acun'a cevap Batuhan Karacakaya'dan Acun'a cevap

Survivor All Star 2022 hız kesmeden devam ediyor. İzleyicileri ekran başına kitleyen yarışma Survivor adasında olanlar gündemde kalmaya devam ediyor. 

Survivor'da dün akşam yayınlanan bölümde dokunulmazlık oyunu oynandı. Survivor izleyicileri dokunulmazlık oyununda kıyasıya bir mücadele izledi. Dokunulmazlık oyunu sonrası son eleme adayı belirlendi. 4'lü potadan elenen isim ise Ogeday Girişken oldu. Son elenen isim ise Atakan Arslan'dı. 

Nisa gözyaşlarını tutamadı

Ogeday'ın elenmesiyle sevgilisi Nisa Bölükbaşı büyük şaşkınlık yaşayarak hıçkırıklara boğuldu. Nisa Bölükbaşı gözyaşlarını gizleyemedi ve sevgilisine sarılarak ağladı. Ogeday "İyi ki buraya geldim. Çok değerli insanlarla tanıştım. Burada olduğum için asla pişman olmadım. Elendiğim için mutsuzum ama ne olursa olsun bu sekiz tane güçlü ismin arasında kalabildiğim için de bir o kadar mutluyum." sözleriyle adaya veda etti.