Esenyurt'ta bir taksici uzun mesafeyi beğenmeyip bebekli anneyi "Gitmek zorunda değilim" diyerek taksiden indirdi.

Esenyurt'ta dün akşam taksiye binen aile, Bahçelievler’e gitmek istedi. Mesafeyi uzun bulan taksi sürücüsü, müşterilerini götürmeyip “gitmek zorunda değilim” dedi. Kadın yaşananlara sinirlenerek cep telefonu kamerasına kaydetti. 

Küçük çocuk feci kazaya kurban gitti! Küçük çocuk feci kazaya kurban gitti!

 34 TGL 48 plakalı sürücünün aracından inerek başka bir taksi çeviren Nida Nur Akan, yaşananları şöyle anlattı:

"Esenyurt'tan Bahçelievler'e gitmek istedik. Taksiye bindik küçük bebeğimiz de yanımızdaydı. Bütün malzemelerimizi yükledik daha sonra araç sürücüsü 'bize nereye gidiyorsunuz' diye sordu. Biz 'Bahçelievler' dediğimizde de 'ben oraya gidemem' dedi. ben de götürmek zorunda olduğunu söyledim. O ise bize götürmek zorunda olmadığını söyledi ve daha sonra bizi araçtan indirdi. Kendi hatasını bildiğini, sürekli aynı davranışı yaptığını düşünüyorum.

Bebeğimiz daha iki aylık bile olmadı. Esenyurt‘daki bütün taksiciler neredeyse bize çok kötü davranıyorlar. Eşim yabancı onun yanında küfür ediyorlar. Benim eşim küfür bilmez di burada küfür öğrendi. Arabada bebek olduğunu gördükleri halde sigara içiyorlar ve ben hamileyken de çok kötü davranışlarda bulundular. Arabada sürekli sigara içiyorlardı"