Geçtiğimiz günlerde Tekirdağ'da kan donduran bir olay gerçekleşti. Rıdvan Kurt, dini nikahla birlikte yaşadığı Ayşenur Akkurt'u boğazını bıçakla keserek öldürüp, intihara kalkıştı.

Şarköy'de işçi olan Rıdvan Kurt ile dini nikahla birlikte yaşadığı Ayşenur Akkurt'tan haber alamayan yakınları, gece polise başvurdu. Çiftin Camikebir Mahallesi Karayel Sokak'ta oturduğu eve giden polis ekipleri, merdivenle pencereden içeri girdi.

Birlikte yaşadığı Ayşenur'u öldürüp, intihara kalkıştı

KANLAR İÇERİSİNDE BULDULAR

Polis ekipleri, Ayşenur Akkurt'u boğazından bıçaklanmış halde yatakta, Rıdvan Kurt'u ise sol el bileği ile vücudunda kesiklerle yerde yatarken buldu. Çağırılan ambulansla iki yaralı Şarköy Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Tedaviye alınan yaralılardan Ayşenur Akkurt, doktorların tüm çabasına karşın kurtarılamadı.

DURUMU AĞIR

Rıdvan Kurt ise müdahalesinin ardından Tekirdağ Dr. İsmail Fehmi Cumalıoğlu Şehir Hastanesi'ne sevk edildi. 9 ayrı suç kaydı bulunan Kurt'un, durumunun ağır olduğu öğrenildi. Polis, Rıdvan Kurt'un, Ayşenur Akkurt'u, boğazından bıçakladıktan sonra bilek ve vücudunu keserek intihara teşebbüs ettiğini belirledi.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Aydın'da deniz kenarında ceset bulundu! Aydın'da deniz kenarında ceset bulundu!

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel