TRT 1'in sevilen dizisi Teşkilat yeni sezona hazırlanıyor. Başrol oyuncusu Çağlar Ertuğrul'un diziden ayrılmasıyla yerine geçecek oyuncu merak konusu haline geldi. Oyuncu arayışını sürdüren TRT 1 Teşkilat dizisi için yeni bir oyuncuyla daha anlaştı.

Sezon için hazırlıklarını sürdüren Teşkilat dizisi yaz tatilinde başrol oyuncusunun ayrılığıyla büyük bir sarsıntı yaşadı.

Teşkilat dizisi 2. bölüme damga vuran final sahnesi! - Magazin Haberleri

Melek Mosso'dan İran'daki kadınlara destek! Melek Mosso'dan İran'daki kadınlara destek!

Teşkilat'ta Çağlar Ertuğrul'ın hayat verdiği Serdar karakterinin yerini alacak isim hâlâ belli olmadı. Ancak dizide oyuncu kadrosu genişletilmeye devam ediliyor. Büyük bir heyecanla beklenen Teşkilat dizisinin üçüncü sezonunda anlaşılan isim Yunus Narin oldu. 

Başrol oyuncusunun ayrılığıyla sarsılan Teşkilat kadrosunu genişletmeye devam ediyor! 1

Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema Televizyon Bölümü’nden mezun olan Yunus Narin, ilk olarak 2014 yılında yayınlanan Yılanların Öcü dizisi ile tanındı. Yunus Narin, daha sonra İstanbullu Gelin,Sevgili Geçmiş ve Hekimoğlu dizilerinde rol aldı. Genç oyuncunun en son rol aldığı dizi ise Son Yaz oldu. Narin, Son Yaz dizisinde Eray karakterine hayat verdi.