Emanet dizisinde performansıyla tanınmış ve dünya çapında bir hayran kitlesine sahip olan Sıla Türkoğlu, Türkiye'nin yükselen yıldızı.

Emanet dizisiyle büyük bir hayran kitlesine sahip olan Sıla Türkoğlu güzelliğiyle adeta büyülüyor.

Sıla Türkoğlu kimdir? Sıla Türkoğlu kaç yaşında ve nereli? Sıla Türkoğlu biyografisi! - Haberler

Instagramda 986 bin takipçisi bulunan Sıla Türkoğlu'nun paylaşımlarına takipçilerinden binlerce yorum ve beğeni atılıyor.

Emanet dizisinde Seher karakterine hayat veren Sıla Türkoğlu, Halil İbrahim Ceyhan ile başrolünde yer aldığı dizi sayesinde adını milyonlara duyurmuş, Türkiye'de ve yurt dışında birçok hayrana sahip olmuştu.

Sayfa 96 – Magazin Haberleri

Genç oyuncunun hayranları, sosyal medya uygulaması Twitter üzerinde TT çalışmaları düzenleyerek güzel oyuncuyu gündemde tutarak destek olmaya devam ediyor.

Kanal 7'de yayınlanan 'Emanet' adlı diziyle ünlenen Sıla Türkoğlu diziden olaylı bir şekilde ayrılmıştı. Sezon finali çekimlerinde yer almayan Türkoğlu'nun bu hareketi büyük ses getirmişti. 

Emanet dizisinin Seher'i Sıla Türkoğlu'nun gerçek aşkı bakın kim çıktı - Magazin Haberleri

23 yaşındaki güzel oyuncu önümüzdeki sezon Show Tv'de yayınlanacak Kızılcık Şerbeti isimli bir dizide başrolde rol alacak. Türkoğlu'nun ekrana dönüşü hayranlarını sevindirdi. 

Songül tehlikede mi? "Gelsin Hayat Bildiği Gibi" gündem oldu Songül tehlikede mi? "Gelsin Hayat Bildiği Gibi" gündem oldu

Sıla Türkoğlu Emanet'le olaylı ayrıldı! Meğer her şey o diziye girebilmek içinmiş

Türkiye kadar yurt dışında da büyük popülerlik kazanan Sıla Türkoğlu’nun Kızılcık Şerbeti dizisindeki partnerinin kim olacağı, hâlâ bilinmiyor.